Hledáte nebo nabízíte nemovitost? Pomůžeme Vám:

Pronájem

PRESTON, realitní kancelář - Pronájem Pronajmeme Vaše bytové i komerční prostory. Poradíme Vám, jak ochránit svou pronajímanou nemovitost proti nesolventnosti případně poškození ze strany nájemníka.

Spolupracujeme s řadou institucí v Praze, pro jejichž zahraniční klientelu hledáme vhodné pronájmy. U dlouhodobé spolupráce s pronajímatelem pracujeme při končícím nájemním vztahu tak, aby byly časové prodlevy a tím i finanční ztráta mezi jednotlivými nájmy minimální.

Naše služby při pronájmu zahrnují:

 • Zajištění potřebné dokumentace
  Zajistíme nabývací tituly, u právnických osob výpis z obchodního rejstříku, projektovou dokumentaci, potvrzení o členství v družstvu a další potřebné dokumenty.


 • Profesionální fotodokumentace a popis objektu
  Vytvoříme kvalitní obrazovou dokumentaci a komplexní popis Vaší nemovitosti. Nekvalitní fotodokumentace výrazně snižuje zájem o nemovitost. U exkluzivních smluv a dražších pronájmů vytvoříme 3D virtuální prohlídku bytu.


 • Odhad ceny nájmu, úpravy objektu
  Doporučíme Vám cenu, za kterou Vaši nemovitost lze pronajmout, poradíme Vám, které finančně nenáročné úpravy nemovitosti se před pronájmem vyplatí provést.


 • Efektivní propagace pronájmu
  Doporučíme Vám cenu, za kterou Vaši nemovitost lze pronajmout, poradíme Vám, které finančně nenáročné úpravy nemovitosti se před pronájmem vyplatí provést.


 • Příprava listin a smluv
  Naši právníci vypracují návrh smluv, vytvoříme předávací protokoly.


 • Doprovodné služby
  Pomáháme s převody elektrické energie, plynu, telefonních a internetových linek.


Upřednostňujeme výhradní spolupráci, která je výhodná pro obě strany. Realitní kancelář má plnou kontrolu nad celým procesem pronájmu, klient získává finanční úspory.


Odměny za zprostředkování pronájmu


Pokud někdo z Vašeho okolí pronajímá nemovitost, kontaktujte nás. Sdělte nám kontaktní údaje na majitele pronajímané nemovitosti.

V případě realizace pronájmu Vám vyplatíme 15% z naší provize (jednoměsíční nájem).

Příklad: Pronájem bytu při nájmu 16.000 Kč bez poplatků: Vaše odměna bude činit 2.400 Kč.
 
 
Home O Nás Naše Služby Nabídka a Poptávka Poradenství Development Kontakt
Preston Reality © 2007